תמונות רטרו

חלק אינטגראלי נכבד בעיצוב הוא הוספת תמונות על פני קירות הבית. אלה מובילות לחדר מעניין יותר, תוך שבאמצעותן ניתן לתת את הדגש לריהוט, לצבעוניות ומגוון רחב של פרמטרים נוספים. גם בין אלה הבוחרים בקו עיצוב חלק ומודרני וגם בין אלו הבוחרים סגנונות עיצוב שונים ומגוונים, הולכת ורווחת הנטייה לשלב בכלל חלל תמונות רטרו.

בניגוד לתמונות מצוירות או מצולמות בגוון מודרני, שתלויות בטעם אישי, שילוב תמונות רטרו בעת עיצובו של חדר יבטיחו כי נבצע בחירה מושלמת. ככלל, תמונות רטרו מוסיפות לחלל צבעוניות וייחודיות שלא ניתן להשיג בשום אופן אחר. שילוב של תמונות רטרו אינו מנת חלקם של בתים פרטיים בלבד. שילובן של תמונות רטרו במשרדים, בחנויות או בעוד מיני אלו יובילו גם הם לתוצאות צבעוניות ומרעננות. תמונות רטרו יכולות להיות רבות ומגוונות, תוך שהן ניזונות ממקורות רבים ומגוונים. למשל, תמונות רטרו שמקורן שנות החמישים המוקדמות ייצרו מראה אחר ואווירה שונה משל תמונות רטרו שמקורן בשנות השישים העליזות.

בשל המגוון הרב העומד בפנינו, כאשר מתגבשת בנו ההחלטה לרכוש תמונות רטרו יהיה זה חשוב ביותר לפנות למתמחים בתחום. אין זה סוד כי רכישת תמונה ממקורות שאינם ידועים יכולה להתגלות במקרים רבים כתמונה לא מקורית, איכותית או ייחודית דיו. אחרי הכול, לתמונות חלק נכבד מהאמירה האישית שבעיצוב הבית ולא כדאי שתהיה זאת תמונה נפוצה ומוכרת.

זה שנים ארוכות שחברת "רטרו פלורנטין" מובילה בשיווק תמונות רטרו רבות ומגוונות. רבים מלקוחותיה המרוצים של חברת "רטרו פלורנטין" יודעים לספר כי למרות שהבחירה מבין המגוון הרב הייתה לא פשוטה, בסופו של דבר הם בחרו בתמונה המושלמת שליוותה אותם במשך שנים. נציגיה של חברת "רטרו פלורנטיןI" ישמחו לעמוד גם לרשותכם. 


משה גת
משה גת

הקודם   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12   הבא

תמונות


 


דגם-


תאור-


מחיר-נמכר 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved