תאורת גן בסטייל רטרו

עיצוב רטרו – רק ברטרו פלורנטין

חברת רטרו פלורנטין מתמחה בעיצוב ומחזור רהיטים תוך הענקת מראה של שנות ה- 50, ה- 60 וה- 70 אחרי העיצוב. החברה פועלת באופן ירוק ואקולוגי בכך שקונה רהיטים ישנים ומשומשים מלקוחות, רהיטים שאין בהם שימוש עוד או שנפגמו, ומעצבת אותם מחדש בסגנון וינטאג' מיושן. החברה גם עוסקת בתחומי התאורה, הריפודים ופריטים נוספים הקשורים לריהוט הבית.

כבר 15 שנה שחברת רטרו פלורנטין מחזיקה מלאי עצום של פריטים, רהיטים וחפצים מתקופות שונות השמורים במחסנים שלה באופן קפדני על מנת לשמור על מצבם הטוב. החברה חרטה על דגלה לתת את השירות הטוב ביותר עבור על לקוח ולקוח.

חוזרים אחורה לרטרו!

בעידן טכנולוגי ואלקטרוני כמו זה שאנו חיים בו כעת, אנשים רבים אוהבים לעצור את מרוץ הטכנולוגיה ולהיזכר בדרך שבה חפצים שונים נראו ועבדו לפני שנים רבות. התחום השולט בטרנד זה הוא תחום הריהוט ועיצוב הבית, וגם כשמדובר בתאורה ובתאורת גן ניתן לראות מאפייני רטרו כאלה ואחרים.

אנשים רבים שיש להם גינות גדולות שניתן לארח בהם אורחים, חברים ואירועים, לא ששים להקים מערכות תאורה מתוחכמות ומשוכללות, אלא לחזור את הנורה והמתג הישנים והטובים של פעם. בניגוד לאלקטרוניקה ששולטת בשנים האחרונות גם בתחום הזה, בדמות לוח בקרה חשמלי בתוך הבית השולט על כל התאורה בגינה, באופנת הרטרו העכשווית אנשים מוותרים על הטכנולוגיה למען הדברים שאהבו פעם.

רטרו – המילה האחרונה בעיצוב

חברת רטרו פלורנטין נותנת הרבה כבוד לניואנסים קטנים בעיצוב כפי שנראו פעם לפני שנים רבות. כאשר החברה קונה פריטי תאורה ותאורת גן יד שנייה, היא עושה כל שביכולתה על מנת לעצב מהפריטים חפצים מחודשים בדגש על קווי עיצוב בסגנון רטרו ו-וינטאג', גם מתוך אהבה רבה לקווי העיצוב שכנראה כבר לא יחזרו לאופנה בקרוב.

אין ספק שחברת רטרו פלורנטין מציעה מבחר ייחודי ומיוחד של פריטי תאורה , גופי תאורה שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. בתחומים אחרים של החיים ישנן חברות רבות שעוסקות בעיצוב רטרו (כמו בבגדים, עיצוב רהיטים ואפילו עיצוב מכוניות) אך כשמדובר בשחזור ושיפוץ של פריטי יד שנייה בסגנון וינטאג' – חברת רטרו פלורנטין היא החלוצה והיחידה שפועל בשטח. לחברה ישנם אלפי לקוחות מרוצים שממליצים בכל פה.


 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved