תאורה רטרו

אחד הלהיטים החמים ביותר בתחום התאורה הוא ללא כל ספק התקנת תאורה רטרו. לאלו מבנינו ששנות ילדותם התרחשו אי שם במהלך שנות השבעים והשמונים ייראו המנורות, האהילים או בתי המנורה די מוכרות. לעומת מנורות אלה, עיצוב תאורה רטרו שמקורו בשנות החמישים והשישים יכול להפתיע את רובנו. עם זאת, שילובם בעיצוב המודרני העכשווי מוביל לאווירה ייחודית ואינטימית בכל חדר ובכל חלל.

בפועל, לבחירת תאורה רטרו ישנם כמה וכמה השפעות ייחודיות על מראה הבית כולו. ראשית, מתוקף העובדה כי ברובם המכריע של המקרים תאורה רטרו אינה תשתלשל מתקרת הבית כלפי מטה, אלא תהיה מונחת על גבי עמודי נוי מעוצבים, סביר בהחלט כי החלל כולו ייראה גדול ומואר יותר. שנית, לכל תאורה רטרו מהסוג הזה, ישנו נוסף על אור המנורה גם אור בעל גוון מסוים – בהתאם לצבע הבד שיימתח סביב המנורה. גם בבתים בהם ניתן דגש על עיצוב בסגנון רטרו וגם עבור בתים המעוצבים בסגנון מודרני למהדרין, שילוב תאורה רטרו היא ייחודית, מעניינת ומרשימה. לעיתים, גם רהיטים ישנים או עיצוב אפרורי בבתים שכורים יכול לקבל מראה צעיר ואחר שמאירים עליו באור שונה דוגמת זה שיופק על ידי תאורה רטרו.


לאור העובדה כי לרובנו המוחלט ידע חלקי בעיצוב, רצוי ומומלץ לרכוש ריהוט בכלל וכן פריטי עיצוב שונים בפרט מידי אלו שלהן המיומנות, הוותק והניסיון. חברת "רטרו פלורנטין" משוקת מוצרי רטרו שונים כבר שנים רבות תוך כדיי כך, למדו נציגיה לתת מענה מתאים ומדויק לכל לקוח ולכל דרישה. אז בין אם מדובר על צורך בשיפוץ כללי ומקיף ובין אם הצורך הוא בפריט בבודד בלבד – פנייה לחברת "רטרו פלורנטין" תבטיח מענה יעיל, מקצועי ויסודי.


ארט דקו
ארט דקו
מורנו כתומה
מורנו כתומה

הקודם   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18   הבא 

רטרו פלורנטין 050-5215526
רטרו פלורנטין |אודות |רהיטים |תאורה |חפצים |מודרני |שחזור רהיטים |מידע נוסף.
רטרו פלורנטין - עיצוב וייצור רהיטים בסגנון רטרו. באתר תוכלו לקרוא, בין השאר, על :
חפצים בסגנון רטרו- חפצים מקוריים, בלעדיים ועתיקים, תאורת גן בסטייל רטרו, קונים תכולת דירה, וילונות וינטג מעוצבים, חפצים בסגנון רטרו חפצים מקוריים בלעדיים ועתיקים , קניית ירושות, וינטג, פינוי תכולת דירה, חפצי רהיטים, מנורות מעוצבות, מעצבי פנים, מעצבי רהיטים, ספות מעוצבות, עיצוב רהיטים, עיצוב רטרו, צביעת רהיטים בסגנון עתיק, רהיטים מודרניים מעוצבים, רהיטים מעוצבים, רטרו, ריפוד רהיטים, רפדים בתל אביב, שחזור רהיטים, תאורה רטרו, תמונות רטרו, ריהוט גינה, מטבחים כפריים.
נטסטייל – קידום אתרים בגוגל, בניית אתרים , אינדקס עסקים , מדריך עסקים |  Copyright © 2001-2019 Net-style. All rights reserved